02128111090
تهران ، خیابان میرداماد
ما را دنبال کنید

شش میان وعده سالم برای کودکان

شش میان وعده سالم برای کودکان

همیشه یک زمانی در روز وجود دارد که بچه ها به دنبال یک میان وعده سالم و سریع هستند. زمانی که کودکان از میان وعده مقوی استفاده می کنند می توانند با خیال راحت تری به بازی کردن بپردازند. برای اطمینان از اینکه فرزندانتان برای ماجراجویی بعدی آماده هستند، مهم است که به آنها تنقلاتی بدهید تا سالم، شاد و راضی باشند.

اینجا لیستی از 6 ماده غذایی به عنوان میان وعده سالم تهیه شده که می توانید به کودک خودتان ارائه دهید.

میان وعده های سالمی که باید برای کودکانتان امتحان کنید


ما می دانیم که یافتن تنقلاتی که بچه ها از آن لذت می برند همیشه آسان نیست. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا گزینه‌های سالم اما همچنان خوشمزه را برای آنها به عنوان میان‌وعده به شما ارائه دهیم.

ماست


ماست در طعم‌های مختلف برای برآوردن خواسته‌های هر کودکی وجود دارد. همچنین مملو از مواد عالی برای بدن آنها است. طبق گفته بسیاری از پرستاران کودک ، لبنیات جزء ضروری رژیم غذایی کودک است. لازم است از مصرف ماست با سطوح بسیار بالای قند پرهیز شود زیرا می تواند فواید تغذیه ای آن را از بین ببرد.

ذرت بو داده میتواند  به عنوان میان وعدم سالم برای کودکان


پاپ کورن یک میان وعده شور سریع است که کودکان آن را دوست دارند. یافتن برندی معتبر که کیفیت و طعم مواد غذایی را حفظ کند ضروری به نظر می رسد. و در عین حال از کره یا نمک بیش از حد استفاده نکند تا به طعم ایده آل برسد. محتوای سدیم در برخی از مارک ها به اندازه کافی بالا نیست که مشکل ساز شود و می تواند بچه ها را با بازگشت به بازی راضی کند. حتی ممکن است یک مشت سریع از میان وعده آنها نیز بخورید!

آجیل

 

ترکیبی عالی از شور و شیرین است. با یک مشت، کودک شما از فواید تغذیه‌ای آجیل بهره می‌برد، در حالی که احساس می‌کند از شکلات لذت می‌برد. این باعث می شود کودک شما احساس کند که مجموعه ای از تنقلات مختلف را در یک واحد دریافت می کند.

به گفته Healthline ، فواید تغذیه‌ای آجیل باعث می‌شود آجیل افزوده‌ای عالی برای رشد کودک در حال رشد باشد. آنها می توانند بادام زمینی، بادام، بادام هندی، و غیره را، اساساً همه را یکجا امتحان کنند. این یک راه عالی برای سیر نگه داشتن اشتها تا شام است.

بلغور جو دوسر


ممکن است به نظر برسد که بلغور جو دوسر فقط برای آن صبح ها در حال حرکت است، اما می تواند یک میان وعده عالی برای افزودن به مخلوط باشد. فواید تغذیه‌ای جو دوسر باعث می‌شود کودک احساس رضایت کند و بتواند در فعالیت‌های خود شرکت کند.

 طعم های زیادی برای انتخاب از اینجا وجود دارد، بنابراین آنها می توانند بهترین گزینه را برای احساس خود انتخاب کنند. این گزینه دیگری است که باید مراقب سطح قند باشید، زیرا زمانی که طعم دهنده های خاصی به بلغور جو دوسر اضافه می شود، می تواند بالا باشد.

میوه و سبزیجات میان وعده فوق العاده و سالم برای کودکان


میوه ها و سبزیجات همیشه گزینه های عالی برای بازگشت به یک میان وعده سالم هستند. تنوع بسیار زیاد برای پاسخگویی به سخت ترین سلیقه ها وجود دارد. اگر این نبود، آنها به اشکال مختلف برای برآوردن نیازهای فرزند شما پیشنهاد می شوند. شاید سیب را بخورند یا سس سیب را با نوشیدنی بخورند. می کنند که در حال انتخاب آنها در حالی است که هنوز سالم هستند.

راه های زیادی وجود دارد که می تواند کودک را به خوردن میان وعده های سالم ترغیب کنید. این شش میان وعده بهترین چیزها برای شروع هستند. کودک شما بعد از آمدن از مدرسه این میان وعده های خوشمزه را از شما طلب خواهد کرد!

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *